Tipy, triky & aktivity

Vychutnejte si ty nejlepší zážitky z Fuerteventury

nejvýhodněji

NAŠE TIPY

Chcete uspořit peníze za cestu a raději si je užít na ostrově? Sledujte ceny možných odletových letišť a kupte si letenky s předstihem. Pokud vám nevadí let s přestupy, z Berlína na Kanáry je můžete pořídit až 4 krát levněji. Cestovat můžete samozřejmě pohodlně i z Prahy se společností Smartwings. Za zhruba 4,5 hodiny budete na místě, se zpáteční letenkou v průměru za 8 tisíc korun.

projeďte ostrov

AUTEM PO OSTROVĚ

V místních autopůjčovnách si snadno půjčíte vůz, k řízení vám postačí český řidičák. Fuerteventura coby součást Španělska je území Evropské unie a tudíž nebudete potřebovat mezinárodní řidičský průkaz.

Autopůjčovny vyžadují platby kartou (některé půjčovny strhávají deposit vratný při navrácení vozu), cestovní doklad a řidičský průkaz. Dejte si pozor na telefonování během jízdy, můžete se jinak dočkat vysoké pokuty. Rychlostní limity jsou: v obci 50 km/h, mimo obec: 100 km/h a dálnice a všechny silnice se 2 pruhy jedním směrem 120 km/h.

Autopůjčovny (TopCar, Cicar, Autoreisen) mají pobočky i na letišti. Čím dříve si auto rezervujete on-line, tím levnější zápůjčka bude. Ceny benzínu se pohybují kolem 1.5 EUR/l. Cena za půjčení automobilu může být i pod 15 € na den.

Využít můžete i hustou autobusovou síť, díky níž se dostanete téměř všude.

Aktivity

Vodní sporty

Jste-li milovníci vodních sportů surfování, kitesurfingu či windsurfingu, nemohli jste si vybrat lepší destinaci. Můžete se naučit základy těchto sportů nebo se v nich zdokonalit. Neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme vám české instruktory.

na památku

PROFESIONÁLNÍ FOCENÍ

Chcete mít z dovolené nezapomenutelnou a trvalou památku? Obraťte se na nás, domluvíme vám skvělou fotografku – naši kamarádku, která vám vyčaruje působivé rodinné portréty nebo snímky z pláže nebo ze sportovních aktivit.

zarezervujte si ubytování

rezervace

Chcete si u nás zarezervovat pobyt? Můžete přijet v průběhu celého roku, záleží za jakým účelem. Pro surfaře podle četnosti větrů, milovníci pláží přijíždí většinou mimo leden a únor, kdy je méně větrno.

Tipy, triky & aktivity

FOTOGALERIE