UBYTOVÁNÍ

Čeká na vás plně vybavený apartmán, který je součástí rezidenční čtvrti Origo Mare

OSTROV FUERTEVENTURA

KUDY K NÁM

 

Cesta z letiště do apartmánu vám zabere zhruba 40 minut jízdy. Ubytování je součástí rezidenční vilové čtvrti Origo Mare a najdete ji v rybářské vesničce Majanicho, poblíž Lajares. V komplexu je supermarket, minigolf, tenisové kurty, bazény, ale i dětský koutek nebo půjčovna kol. Pokud nechcete trávit dovolenou pouze na jednom místě, rozhodně si auto zapůjčete.

VYBAVENÍ

APARTMÁN CASITA JUANITA

Váš přízemní apartmán se skládá ze dvou pokojů: kuchyně spojené s obývacím prostorem a ložnicí. Kuchyň je plně vybavena nádobím, kávovarem Nespresso (pokud jste tedy příznivcem této kávy, nezapomeňte s sebou své oblíbené kapsle), elektrickou troubou, sporákem, toustovačem a rychlovarnou konvicí.

V obývací části je rozkládací gauč a kancelářský koutek. Večer můžete využít gril a posedět na přední terase před apartmánem.

co je součástí komplexu

AKTIVNÍ ODPOČINEK

V rezidenčním komplexu najdete supermarket, minigolf, tenisové kurty, bazény, ale i dětský koutek či půjčovnu kol. Každopádně zapůjčení vozu doporučujeme určitě jako součást dovolené, pokud tedy nechcete trávit dovolenou pouze na jednom místě.

Zhruba 100m od apartmánu je bazén, který můžete dle libosti využívat neomezeně od ranních až do večerních hodin. Pokud budete mít zájem si zahrát tenis, dejte nám o tom vědět v rezervačním formuláři a my vám rádi zapůjčíme rakety i tenisové míčky.

Vodní sporty

Fuerteventura je oblíbeným místem pro surfování, kitesurfing či windsurfing. Pokud byste se rádi naučili základy či se chtěli zdokonalit, neváhejte se na nás obrátit pro zajištění českých instruktorů.

Aktivity: minigolf, tenisový kurt, paddle kurt, bazén.

zarezervujte si ubytování

rezervace

Chcete si u nás zarezervovat pobyt? Můžete přijet v průběhu celého roku, záleží za jakým účelem. Pro surfaře podle četnosti větrů, milovníci pláží přijíždí většinou mimo leden a únor, kdy je méně větrno.

PŘÍMO Z MÍSTA

FOTOGALERIE